REKRUTACJA 2020/ 2021

Szanowni Rodzice,

w związku z wprowadzeniem przez rząd RP dalszych ograniczeń dotyczących przemieszczania się nie będzie dyżurów w przedszkolach i szkołach podstawowych w celu odebrania od Rodziców dokumentów  w rekrutacji do przedszkoli.

Przyjmujemy, że przesłane skany dokumentów będą wypełniały na ten szczególny moment zapis o dostarczeniu dokumentów.

Prosimy o sprawdzenie czy wysłaliście Państwo komplet dokumentów, oczywiście najważniejszy jest skan podpisanego wniosku, zaświadczeń i oświadczeń.

Jeśli nie mogliście Państwo, z przyczyn od Was niezależnych, dostarczyć zaświadczenia z zakładu pracy prosimy o przesłanie mailowo do przedszkola oświadczenia, że ten dokument będzie dostarczony później.

Jeśli ktoś wypełnił wniosek wyłącznie elektronicznie w systemie NABÓR i nie wysłał skanu musi tego dopełnić do piątku 27 marca. Skan podpisanego wniosku należy przesłać wyłącznie  do placówki pierwszego wyboru.

Data i sposób ogłoszenia listy zakwalifikowanych będzie potwierdzony w późniejszym terminie                    z uwagi na wprowadzone zasady przemieszczania się.

Prosimy o śledzenie strony MIASTA www.poznan.pl/mim/oswiata/

Kontakt: ow@um.poznan.pl

Załączniki: uchwała, harmonogram